Jak kupić bilet okresowy – kwartalny, miesięczny, tygodniowy?

Bilety okresowe POLREGIO są dostępne w wersji przeglądarkowej KOLEO https://koleo.pl/bilety-miesieczne  – to znaczy, że jeszcze nie kupisz ich przez naszą aplikację (będzie to możliwe wkrótce) ale kupiony bilet będzie natychmiast automatycznie dostępny również w aplikacji i można go okazać do kontroli nawet offline.

Zatem krok pierwszy, to wizyta na koleo.pl i wyszukanie interesującego Cię połączenia. Po wybraniu konkretnego połączenia oraz kliknięciu na przycisku „Dalej” ukaże się możliwość zakupienia biletu jednorazowego oraz biletu okresowego. Do wyboru na początku widać dwa najpopularniejsze bilety okresowe, czyli Bilet Imienny Miesięczny oraz Bilet Imienny Miesięczny Tam i Powrót.
Pozostałe warianty ukażą się po kliknięciu na przycisk „Chcę zobaczyć więcej biletów okresowych”.

Uwaga! – możliwość zakupienia biletu okresowego dostępna jest jedynie dla Użytkowników indywidualnych czyli nie będzie widoczna jeżeli rozpoczęty zostanie zakup biletu dla więcej niż jednej osoby.

Dokładny poradnik można przeczytać na naszym blogu KOLEO

Bilety okresowe SKM w Trójmieście są dostępne na Oficjalnym portalu biletowym PKP SKM w Trójmieście i podobnie jak bilety okresowe POLREGIO jeszcze nie można ich kupić przez naszą aplikację (będzie to możliwe wkrótce) ale kupiony bilet będzie natychmiast automatycznie dostępny również w aplikacji i można go okazać do kontroli nawet offline.

Po wybraniu konkretnego połączenia oraz kliknięciu na przycisku „Kup bilet” ukaże się możliwość zakupienia biletu jednorazowego oraz biletów okresowych.