Jak kupić bilet okresowy – kwartalny, miesięczny, tygodniowy?

Bilety okresowe są dostępne w wersji przeglądarkowej KOLEO https://koleo.pl/bilety-miesieczne  – oraz w aplikacjach mobilnych na androida i iOS http://pobierz.koleo.pl

Zatem krok pierwszy, to wizyta na koleo.pl i wyszukanie interesującego Cię połączenia. Po wybraniu konkretnego połączenia oraz kliknięciu na przycisku „Dalej” ukaże się możliwość zakupienia biletu jednorazowego oraz biletu okresowego. Do wyboru na początku widać dwa najpopularniejsze bilety okresowe, czyli Bilet Imienny Miesięczny oraz Bilet Imienny Miesięczny Tam i Powrót.
Pozostałe warianty ukażą się po kliknięciu na przycisk „Chcę zobaczyć więcej biletów okresowych”.

W aplikacjach rozpoczynamy od kliknięcia na ekranie startowym na dole w „kup bilet okresowy!”, a następnie wybieramy interesującego nas przewoźnika.

Uwaga! – możliwość zakupienia biletu okresowego dostępna jest jedynie dla użytkowników indywidualnych czyli nie będzie widoczna jeżeli rozpoczęty zostanie zakup biletu dla więcej niż jednej osoby.

Dokładny poradnik można przeczytać na naszym blogu KOLEO

Bilety okresowe POLREGIO są dostępne na całej sieci kolejowej w Polsce.

Bilety okresowe SKM w Trójmieście są dostępne w KOLEO, ale również na Oficjalnym portalu biletowym PKP SKM w Trójmieście  po wybraniu konkretnego połączenia oraz kliknięciu na przycisku „Kup bilet” ukaże się możliwość zakupienia biletu jednorazowego oraz biletów okresowych.

Bilety okresowe Kolei Dolnośląskich są również dostępne w KOLEO.

Wielu podróżnych na Dolnym Śląsku jeździ pociągiem regularnie na tej samej trasie, np. dojeżdżając do szkoły lub pracy. Bilety okresowe są wygodne i umożliwiają zaoszczędzenie sporej kwoty w porównaniu do biletów jednorazowych. Z przyjemnością zatem informujemy, że w KOLEO dostępne są wszystkie bilety okresowe, jakie na daną trasę sprzedają Koleje Dolnośląskie 🙂 KD nie posiadają w swojej ofercie biletów kwartalnych.

Uwaga! – Koleje Dolnośląskie i POLREGIO nie honorują wzajemnie biletów elektronicznych kupionych przez KOLEO i inne serwisy. Wiemy, że rozmowy na ten temat trwają.